Impreza na plaży

Na wypadek deszczu

Imprezy plenerowe to bez wątpienia idealny pomysł zarówno na urodziny, jak na event, koncert czy festiwal. Zdecydowanie przyjemniej jest móc się bawić i wypoczywać na świeżym powietrzu, pod gołym niebem, niż „kisić się” w zamkniętej sali. Najlepiej, jeśli impreza wypada w letni lub wiosenny okres. Słoneczna pogoda, wszechobecna zieleń bez wątpienia dodają jedynie plusów niż minusów. Niestety pogody nie można dokładnie przewidzieć. Mimo wielu instytutów meteorologicznych, rzadko która podawana prognoza się sprawdza. Jeśli od pogody zależy popołudniowy, niedzielny spacer, zawsze można go przełożyć, bądź zupełnie z niego zrezygnować. Inaczej jest jednak w przypadku dużych, zorganizowanych spotkań grupowych. Tutaj trudno jest cokolwiek przełożyć. Musimy albo być pewni pogody albo przygotować się na ewentualny niewypał. Jeśli bowiem lunie, goście mogą zrezygnować. Aby temu zapobiec dobrze jest zainwestować w hale namiotowe.

Wesele plenerowe w hali namiotowejWybierając odpowiednią firmę, możemy zapewnić sobie spokojne sumienie. Ogromna hala namiotowa jest w stanie pomieścić naprawdę  dużo osób i jednocześnie pozostać stabilna, przestronna i słoneczna. Trzeba jedynie wybrać doświadczoną i rzetelną firmę, która oferuje wynajem hal namiotowych.

Hala to może i dodatkowy wydatek ale konieczny jeśli chcemy mieć pewność, że impreza plenerowa odbędzie się bez przeszkód. Jeśli organizujemy ją w miesiąc deszczowy, lub w okresie, w którym mogą pojawić się opady nie powinniśmy się w ogóle zastanawiać nad tym czy wynajem namiotów halowych jest  niezbędny.

2 Replies to “Na wypadek deszczu”

  1. Warto zwrócić uwagę również na to, czy namiot imprezowy będzie nam potrzebny na jeden raz czy częściej. W przypadku nasze firmy, nie było opłacalne wynajmowanie takiego namiotu a kupno. W ciągu roku bardzo często organizujemy imprezy plenerowe, zarówno dla pracowników jak również dla mieszkańców miasta. W związku z tym kupiliśmy dwa rodzaje namiotów. Jeden, duży handlowy gdzie siedzą pracownicy podczas imprezy firmowej i kilka małych typu ekspresowego. Te ostatnie jak ich nazwa wskazuje rozkłada i składa się bardzo szybko. Głównie wykorzystujemy je na imprezach takich jak dni miasta, dożynki i jako stoisko sponsorów w różnych imprezach. Na namiocie mamy nadruk, więc firma się sama reklamuje!

  2. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest kupno takiego namiotu, wynajem jest drogi. Ja kupiłam namiot w firmie ###, bardzo solidna konstrukcja która wytrzyma długo.

Comments are closed.