O blogu

Miło Cię gościć w naszym serwisie internetowym poświęconym dziedzinie eventowej oraz imprez plenerowych.

Będziemy tutaj opisywać i relacjonować największe i najważniejsze wydarzenia eventowe odbywające się w kraju i zagranicą. Poświęcimy się tutaj także szerokiej tematyce imprez plenerowych – czyli jak zorganizować niezapomnianą imprezę na świeżym powietrzu bez wydawania wszystkich oszczędności.

Zapewniamy dużo porad, instrukcji, newsów i ciekawych pomysłów, które na pewno chętnie wykorzystasz i które zainspirują Cię do zorganizowania oryginalnej i niezapomnianej imprezy, którą z pewnością Ty i Twoi goście zapamiętacie przez długie lata.

Planujesz ślub i wesele? Idealnie trafiłeś/aś – znajdziesz tu specjalny dział poświęcony weselom w plenerze!

Jeżeli byłeś/aś na jakiejś imprezie plenerowej i chcesz się tym podzielić napisz do nas, chętnie o tym opowiemy. Jesteśmy nowym serwisem internetowym dlatego prosimy o wyrozumiałość i czas na rozwój. Zapraszamy także do wysyłania opinii i uwag odnośnie serwisu poprzez nasz formularz kontaktowy lub bezpośrednio na e-mail. Dasz nam wtedy szansę na rozwój i dopracowanie naszego bloga, aby spełniał Twoje oczekiwania.

Wkrótce planujemy otworzenie działu „Katalog firm”, który może być dla Was przydatny, gdy będziesz chciał/a skorzystać z usług związanych z organizowaniem, planowaniem, obsługą techniczną imprez plenerowych. Jeśli natomiast oferujesz usługi z tej branży lub powiązanej – koniecznie wyślij do nas swoje zgłoszenie z ciekawym i unikalnym opisem swojej działalności, mile widziane zdjęcia.

 

Życzymy udanej lektury,

zespół serwisu events.tyma.pl

 

 

Dodaj komentarz